Menu

Jacek Zięba

blog

O mnie

Cześć, nazywam się Jacek Zięba, a blog ten powstał by dzielić się z Wami wszystkim tym, co nie dotyczy bezpośrednio tematyki mojej pracy – technologii. Mam nadzieję, że jako aspirujący UX Designer oraz grafik będę mógł tutaj z czasem przygotować również moje portfolio. Większość treści poświęcę jednak innym zagadnieniom.

Nie chciałbym szufladkować tego bloga i wiązać go tylko z jedną tematyką. Z całą pewnością mój nadchodzący wyjazd na pięć miesięcy do Danii znajdzie tutaj swoje odbicie i będę mógł opisać, jak wyglądają studia w tym kraju oraz życie, a być może także praca. W miarę możliwości będą pojawiać się tutaj recenzje gier, filmów, seriali i książek, a także moje przemyślenia dotyczące otaczającego nas świata. Potrzeba internetowej ekspresji może przybrać w tym miejscu niejedno imię.

Obecnie mieszkam w Gdańsku, gdzie studiuję Grafikę i Multimedia. Wcześniej uczyłem się również dwa lata prawa na Uniwersytecie Śląskim. Pracuję jako dziennikarz w serwisie MyApple, a także współpracuję z kilkoma stronami poświęconymi tematyce nowoczesnych technologii jako freelancer.

Uwielbiam gry wideo, piłkę nożną i ludzi z pasją. Od dawna interesuje mnie kwestia tworzenia interfejsów aplikacji – szczególnie mobilnych – a także montaż filmów, projektowanie designu przedmiotów będących naturalnym elementem codziennego życia, jak i również gotowanie. Mam nadzieję, że treści na blogu przypadną Ci do gustu i to właśnie przez nie, a nie przez ten opis, lepiej poznasz moją osobę. Linki do mediów społecznościowych, w których się udzielam, znajdziesz w górnej części strony.

Jacek Zięba